389884-2023 - ResultaatNederland-'s-Hertogenbosch: Installatie van computers
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Werkplekdiensten
Referentienummer: 49993C
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
51611000 Installatie van computers
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente ’s-Hertogenbosch wenst voor de dienstverlening rondom de digitale werkomgeving een dienstverlener te selecteren. Deze dienstverlener voert taken uit namens afdeling ICT en dient nauw samen te werken met de Servicedesk en andere teams van bureau Digitale Werkomgeving. Het betreft een raamovereenkomst voor vier jaar.
De werkplekdiensten bestaan op hoofdlijnen uit:
Configureren, installeren, verplaatsen en afvoeren van vaste werkplekapparatuur (computers en randapparatuur)
Configureren, uitleveren, vervangen en in ontvangst nemen van mobiele werkplekapparatuur (smartphones, laptops, tablets en accessoires)
Bemensen en uitvoeren werkzaamheden Serviceloket ICT
Plannen gerelateerde werkzaamheden; afspraken inplannen met eindgebruikers
Voorraadadministratie en bewaken minimale voorraden
Administreren uitgeleverde en ontvangen (uitleen)werkplekapparatuur
In ontvangst nemen van leveringen en klaarzetten van af te voeren apparatuur
In behandeling nemen van helpdeskmeldingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
51600000 Installatie van computers en kantooruitrusting, 51611000 Installatie van computers, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1