Raamovereenkomst voor de levering en indienststelling van echocardiografietoestellen voor de diensten cathlab en cardiologie van de campus Sint-Jan Brugge
Referentienummer: FT-2022-SJB-01-055
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
High-end echocardiografietoestellen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler, 33112340 Echocardiografen
Midrange en pocket echocardiografietoestellen
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler