2. Procedure
Procedure
Titel: Woningaanpassingen, deurautomaten en plafondliften
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het realiseren van tijdige, doelmatige en cliëntgerichte woningaanpassingen, deurautomaten en plafondliften (goedkoopst adequaat) voor onze cliënten die ondersteuning nodig hebben om zelfstandig en veilig in hun eigen woning te kunnen blijven wonen. De aanbesteding beoogt één betrouwbare en deskundige opdrachtnemer te contracteren die: o passende en duurzame oplossingen levert die aansluiten bij de individuele behoeften van de cliënt; o cliëntgericht werkt en zich kan aanpassen aan de doelgroep met een cultuur- en stresssensitieve aanpak en correcte communicatie; o de woningaanpassingen uitvoert, de deurautomaten en plafondliften levert en bedrijfsklaar oplevert binnen afgesproken doorlooptijden en kwaliteitsnormen; o zorgt voor het voldoen aan de eisen van comfort en veiligheid, een lange levensduur met minimale milieubelasting; o adequate en flexibele service, onderhoud en nazorg biedt gedurende de gehele gebruiksduur; o zorgdraagt voor demontage en De geraamde jaarlijkse waarde van de opdracht is € 500.000,- en is gebaseerd op de omvang in 2025. De totale verwachte geraamde waarde van de opdracht is daarmee gedurende de looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen € 3.500.000
Interne identificatiecode: IA2025.04.08
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie offerteaanvraag
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 45211200 Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De huidige overeenkomst voor levering en onderhoud van woningaanpassingen, deurautomaten en plafondliften in het kader van de Wmo, eindigt in 2026. De geraamde jaarlijkse waarde van de opdracht is € 500.000,- en is gebaseerd op de omvang in 2025. De totale verwachte geraamde waarde van de opdracht is daarmee gedurende de looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen € 3.500.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -