390422-2023 - ResultaatNederland-Bergeijk: Cartografiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Mutatiesignalering en karteren luchtfoto's 2023 e.v. Samenwerking Kempengemeenten
Referentienummer: BIZOB-2023-ENW-JGR-00762
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71354000 Cartografiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De werkzaamheden bestaan uit mutatiesignalering luchtfoto - kaart en het karteren van de gesignaleerde mutaties voor de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden. De werkzaamheden worden uitgevoerd ten behoeve van de BGT/BAG Bouwwerken en de BGT Openbare Ruimte.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2023
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71222100 Karteringsdiensten voor stedelijke gebieden, 71222200 Karteringsdiensten voor plattelandsgebieden, 71354100 Digitale kartering
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De werkzaamheden bestaan uit mutatiesignalering luchtfoto – kaart en het karteren van de gesignaleerde mutaties voor de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden.
De werkzaamheden worden uitgevoerd ten behoeve van de BGT/BAG Bouwwerken en de BGT Openbare Ruimte. Eventuele werkzaamheden ten behoeve van de WOZ zijn optioneel.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2023.