2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige Publicatie voornemen (gunning) voor Gate Operating System (GOS)
Beschrijving: Dit betreft de publicatie in geval van vrijwillige transparantie voorafgaand aan de definitieve gunning van de opdracht voor GOS-RIT aan Certus Port Automation B.V. Een uitgebreide toelichting is opgenomen als bijlage bij deze publicatie 'Motivatie Vrijwillige transparantie GOS 1.0'. Opdrachtgever doet hierbij een beroep op artikel 2.32 lid 1 onderdeel a van de Aanbestedingswet 2012. Het leveren en implementeren van een GOS-Oplossing bestaande uit GOS-Applicaties, applicatiekoppelingen, bekabeling en GOS-Fysieke componenten om Vervoermiddelen toestemming te geven een afgesloten terrein op te komen en te verlaten. Met inbegrip van Beheer, Onderhoud, Support en Opleidingen.
Interne identificatiecode: IUC22-011
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten, 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: GOS-RIT
Beschrijving: Het huidig GOS van de RIT in Rotterdam is aan het eind van de levensduur en dient vervangen te worden. De vervanging is inclusief Onderhoud en Beheer met (gedeeltelijk) hergebruik van huidige GOS-componenten. Het leveren en implementeren van een GOS-Oplossing bestaande uit GOS-Applicaties, applicatiekoppelingen, bekabeling en GOS-Fysieke componenten om Vervoermiddelen toestemming te geven een afgesloten terrein op te komen en te verlaten. Met inbegrip van Beheer, Onderhoud, Support en Opleidingen.
Interne identificatiecode: 1