De opdracht omvat een raamcontract voor het leveren, installeren en onderhoud van LAN en WLAN infrastructuur. De opdracht start met de volledige vernieuwing van de netwerk infrastructuur in het provinciehuis op basis van een nieuwe netwerk architectuur en met aandacht voor security.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 32400000 Netwerken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamcontract voor de levering, installatie en onderhoud van LAN, WLAN infrastructuur voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen