2. Procedure
Procedure
Titel: Talentontwikkelprogramma schaal 12-14
Beschrijving: Met deze aanbesteding wordt beoogd één raamovereenkomst af te sluiten ten behoeve van alle deelnemende organisaties. Dit talentontwikkelingsprogramma Rijk is specifiek gericht op de schalen 12, 13 en 14. In dit kader verstaan wij onder talenten: ‘Medewerkers waarvan de verwachting is dat zij op basis van ambitie en ontwikkelpotentieel binnen twee jaar doorgroeien (verticaal of horizontaal)’. De raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van twee jaar met de optie om de overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Circa 165 cursisten per jaar. Per leergang neemt een groep van minimaal 12 en maximaal 15 cursisten deel aan het programma.
Interne identificatiecode: IUC23-635
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit betreft een openbare Europese aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
Aanvullende classificatie (cpv): 80511000 Stafopleidingsdiensten, 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Met deze aanbesteding wordt beoogd één raamovereenkomst af te sluiten ten behoeve van alle deelnemende organisaties. Dit talentontwikkelingsprogramma Rijk is specifiek gericht op de schalen 12, 13 en 14. In dit kader verstaan wij onder talenten: ‘Medewerkers waarvan de verwachting is dat zij op basis van ambitie en ontwikkelpotentieel binnen twee jaar doorgroeien (verticaal of horizontaal)’. Circa 165 cursisten per jaar. Per leergang neemt een groep van minimaal 12 en maximaal 15 cursisten deel aan het programma.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80511000 Stafopleidingsdiensten, 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma, 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging mogelijk met 2 maal 1 jaar.