2. Procedure
Procedure
Titel: ADM0225_BIS-Aanstellen van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk - EDPBW en nauwaansluitende bijkomende dienstverlening
Beschrijving: Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk en nauwaansluitende bijkomende dienstverlening
Interne identificatiecode: Tabor_ADM0225_BIS_EDPBW
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Aanvullende classificatie (cpv): 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing, 71317100 Advies inzake brand- en explosiebeveiliging en -controle, 80500000 Opleidingsdiensten, 71313000 Advies inzake milieutechniek, 80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Tabor_ADM0225_BIS_EDPBW - 1
Beschrijving: Aanstellen van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk - EDPBW en nauwaansluitende bijkomende dienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing, 71317100 Advies inzake brand- en explosiebeveiliging en -controle, 71313000 Advies inzake milieutechniek, 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid, 80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO