390952-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van bomen – Snoeien bomen Strijp II
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Snoeien bomen Strijp II
Beschrijving: De opdracht betreft het snoeien van bomen in het stadsdeel Strijp II. Daarnaast kleinschalig curatief onderhoud (meldingen, stormschade e.d.) . Daarnaast zal met één Ondernemer een wachtkamerovereenkomst worden gesloten (zie hiervoor paragraaf 2.3.3 van het Beschrijvend Document.) De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 900.000 bij een looptijd van 6 jaar.
Interne identificatiecode: 610502501
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie hiervoor het Beschrijvend Document.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel Strijp II
Beschrijving: De omschrijving voor de uitvoering van de Raamovereenkomst is opgenomen in de Bijlagen van het Beschrijvend Document. Voor informatie over omvang en hoeveelheden wordt verwezen naar het Beschrijvend Document en haar bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met de Inschrijver die in de eindrangschikking van deze aanbesteding op nummer twee eindigt zal een wachtkamerovereenkomst worden gesloten.