See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop, programmatie en implementatie van Workforce Management Software
Beschrijving: i-mens vzw is op zoek naar een partner om een workforce management-software voor het Service Center te programmeren, te implementeren en de technische bijstand (assistance) en ondersteuning (support) ervoor te verzekeren.
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-92/5117/2024-015
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212333 Diensten voor ontwikkeling van contactmanagement-software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-015_1