See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van schoonmaakmachines
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van schoonmaakmachines
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4644/6518/MPMO/JDS/SSI/D34260053
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39713410 Vloerreinigingsmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren van zit-schrobzuigmachines
Beschrijving: Leveren van zit-schrobzuigmachines
Interne identificatiecode: VOPMVB/JDS/SSI/D34260053_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren van naloop-schrobzuigmachines
Beschrijving: Leveren van naloop-schrobzuigmachines
Interne identificatiecode: VOPMVB/JDS/SSI/D34260053_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Leveren van compacte boenmachines
Beschrijving: Leveren van compacte boenmachines
Interne identificatiecode: VOPMVB/JDS/SSI/D34260053_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Leveren van kleine wendbare schrobmachines
Beschrijving: Leveren van kleine wendbare schrobmachines
Interne identificatiecode: MPMO/JDS/SSI/D34260053_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Leveren van een schoonmaakrobot
Beschrijving: Leveren van een schoonmaakrobot
Interne identificatiecode: VOPMVB/JDS/SSI/D34260053_5