2. Procedure
Procedure
Titel: NO Inhuur senior systems engineer
Beschrijving: WSRL was op zoek naar een Senior Systems Engineer. De eerste periode is gericht op het versterken van de basisstructuren binnen WSRL assetmanagement. Het gaat dan om het opzetten van de objecttypenboom, de functieboom en het filteren van de eisen die daar aan gehangen dienen te worden. We waren op zoek naar iemand die dit traject procesmatig kan begeleiden en inhoudelijk sterk is dat hij of zij een goede sparringpartner en gate keeper is om ervoor te zorgen dat er een product wordt geleverd dat voldoet aan onze kwaliteitseisen. Daarna dient e.e.a. ook geïmplementeerd te worden. Bij voorkeur wordt de implementatie door dezelfde personen begeleid als die in het voortraject al betrokken zijn geweest. Zo willen wij de koppeling tussen projecten en onderhoud versterken en de organisatie laten groeien in het expliciet maken van hun eisen/behoeftes. Uiteindelijk zal deze persoon ook op projecten worden ingezet. Het betreft een functie voor 8 uur per week met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen. Opdrachtgever bepaalt welke inzet nodig is en wanneer de werkzaamheden zijn afgerond. De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 1 jaar. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst met een periode van 2 x 1 jaar te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. De maximale duur van de overeenkomst betreft daardoor 36 maanden. De ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 augustus 2024.
Interne identificatiecode: 2024061423
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000