2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal onderhoud buitenruimte industrieterrein Haardijk
Beschrijving: Het werk bestaat uit het onderhoud van de buitenruimte op industrieterrein Haardijk. Het gaat hierbij om: • Onderhoud aan en rondom bomen • Onderhoud aan beplantingen • Onderhoud aan grasvegetaties (gazons en ruw gras) • Onderhoud aan watergangen • Onkruidbeheersing op verhardingen Het gaat hierbij om: • Onderhoud aan en rondom bomen: 480 stuks • Onderhoud aan beplantingen: 422,15 are • Onderhoud aan grasvegetaties (gazons en ruw gras): 752,78 are • Onderhoud aan watergangen: 532 meter • Onkruidbeheersing op verhardingen: 769,06 are De genoemde aantallen zijn indicaties/schattingen waar geen rechten aan kunnen worden ontleend. De gemeente raamt de totale waarde van de Overeenkomst op €975.000,-, exclusief btw, inclusief optiejaren.
Interne identificatiecode: 1051506
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat uit het onderhoud van de buitenruimte op industrieterrein Haardijk. Het gaat hierbij om: • Onderhoud aan en rondom bomen • Onderhoud aan beplantingen • Onderhoud aan grasvegetaties (gazons en ruw gras) • Onderhoud aan watergangen • Onkruidbeheersing op verhardingen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente heeft optioneel de mogelijkheid om onder deze Overeenkomst ook kleine renovaties uit te laten voeren, zoals bijvoorbeeld de renovatie van een plantvak.