2. Procedure
Procedure
Titel: Oproep tot het indienen van kandidaturen voor Opdracht VVOB 2026 05 02 Internationaal Pensioen Spaarplan
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft een meerjarenraamovereenkomst met ingang van 1-1-2027 voor internationale pensioenspaarfondsen voor het internationale personeel van VVOB en haar entiteiten, in overeenstemming met de specificaties in Bijlage B, en is niet onderverdeeld in percelen
Interne identificatiecode: VVOB 2026 05 02
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66520000 Pensioendiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VVOB 2026 05 02 - 1
Interne identificatiecode: 1