Het betreft hier een opdracht voor de levering van 11 touchscreens en toebehoren voor Het Sticht, Stichting voor katholiek en algemeen bijzonder primair onderwijs.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen