392240-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – CHARM, meerwerk DTP Extension
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CHARM, meerwerk DTP Extension
Beschrijving: Het meerwerk:Toevoegen van nieuwe functionaliteiten aan de logapplicatie IMintheCloud Toevoegen van nieuwe functionaliteiten aan de logapplicatie IMintheCloud
Interne identificatiecode: 31092703.0232
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Meerwerk CHARM
Beschrijving: nieuwe functionaliteiten toegevoegd aan de logapplicatie IMintheCloud nieuwe functionaliteiten toegevoegd aan de logapplicatie IMintheCloud
Interne identificatiecode: 1