2. Procedure
Procedure
Titel: Bepalingsmethode Energieprestatie 2030
Beschrijving: Voor de Bepalingsmethode Energieprestatie 2030 is het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, de directie Bouwen en Energie een onderhandelingsprocedure aangegaan met de Stichting Koninklijk Nederlands Normalisatie Instituut (NEN) De geschatte waarde voor de opdracht is € 1.400.431,- (vrij van btw)
Interne identificatiecode: 201865002.127.007
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor de Bepalingsmethode Energieprestatie 2030 is het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, de directie Bouwen en Energie een onderhandelingsprocedure aangegaan met de Stichting Koninklijk Nederlands Normalisatie Instituut (NEN) De geschatte waarde voor de opdracht is € 1.400431,- (vrij van btw)
Interne identificatiecode: 1