392388-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo Projectleider realisatie asielopvang
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Projectleider realisatie asielopvang
Beschrijving: Eind 2022 heeft het college van B&W ingestemd met het realiseren van opvang or asielzoekers. Sindsdien wordt er, samen met het COA, gewerkt aan het realiseren van een locatie met 100 asielzoekers in Ermelo. Er zijn inmiddels flink wat stappen gezet: er is een locatie in beeld, er wordt nagedacht over het soort voorzieningen dat noodzakelijk is, er wordt onderhandeld met het COA (deze organisatie is verantwoordelijk voor het realiseren van de daadwerkelijke opvang), etc. Maar zijn ook nog flink wat stappen te zetten. Bovendien is landelijk de spreidingswet aangenomen en is duidelijk geworden dat de verwachte taakstelling voor opvang in Ermelo rond de 160 asielzoekers ligt. Dit betekent dat er naast de locatie die in beeld is, nog naar aanvullende locaties wordt gezocht. Tot slot heeft de gemeenteraad gevraagd te onderzoeken of er in de gemeente naast reguliere asielopvang, ook mogelijkheden zijn voor noodopvang voor enkele maanden tot circa 1.5 half jaar. Als projectleider realisatie asielopvang ga je met al deze vraagstukken aan de slag. Concreet gaat het om de volgende werkzaamheden: Het aansturen en organiseren van de activiteiten die nodig zijn om de locatie(s) tot stand te laten komen. Het gaat o.a. om het coördineren van de benodigde ruimtelijke procedures/vergunningen, de aanleg van (nuts)voorzieningen, het participatietraject met de omgeving, de afstemming met het COA, etc. Als projectleider houd je overzicht op de te nemen stappen en stuur je de interne werkgroep aan. Het deelnemen aan regionale overleggen rondom het thema asielopvang en het naar voren brengen van het Ermeloos standpunt daarin. Zorgdragen voor de voorbereiding van de politieke besluitvorming en verantwoording. Hiervoor stel je college- en raadsvoorstellen en informatiememo’s op.
Interne identificatiecode: T84689
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000