39249-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Adviezen inzake techniek en bouw
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van opdrachten inzake veiligheidscoördinatie-ontwerp en/of -verwezenlijking
Referentienummer: TMVW-ALL-22-002-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van opdrachten met betrekking tot veiligheidscoördinatie-ontwerp en/of veiligheidscoördinatieverwezenlijking. Deze raamovereenkomst schept een contractueel kader en legt de
voorwaarden van de dienstverlening vast die in acht genomen zullen worden bij het uitvoeren van latere opdrachten voor TMVW, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van TMVS.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding