Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232110 Laserprinters
Aanvullende classificatie (cpv): 42962500 Graveermachines
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie