Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 2: Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar – Midden
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77300000 Tuinbouwdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Integraal onderhoud van de openbare ruimte van de gemeente Zevenaar. Het onderhoud bestaat voornamelijk uit:
Perceel 3: Integraal onderhoud openbare ruimte gemeente Zevenaar – Zuid.
Perceel nr.: 3