392944-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – AI 2023-0115 - Kademuurvervanging AK2 3B-5
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2023-0115 - Kademuurvervanging AK2 3B-5
Beschrijving: Vermoedelijke datum bekendmaking aankondiging opdracht: Eind september 2023. Beschrijving van de aanbesteding: Met deze vooraankondiging wil de gemeente Amsterdam de markt op de hoogte brengen van het voornemen tot publicatie van de volgende aanbesteding, eind Q3 van 2023. Het doel van de aanbesteding is een geschikte partij te contracteren ten behoeve van het hoofddoel van de ontwikkeling van het Amstelkwartier: Het realiseren van een aantrekkelijk en toekomstbestendig verblijfsgebied dat aansluit op de nieuwe woonwijk en omliggende infrastructuur. De opdracht is gelokaliseerd in Overamstel, een nieuwe stadswijk in Stadsdeel Oost. De locatie is opgedeeld in een aantal deelgebieden, het betreft voor deze aanbesteding Deelgebied Amstelkwartier 2e fase Weststrook. De betreffende opdracht bestaat specifiek uit het vervangen van kademuren die niet meer voldoen aan de gestelde technische eisen aan de Duivendrechtsevaart en de Amstel. Aansluitend wordt de aangrenzende openbare ruimte opnieuw ingericht, waaronder ook de aanwezige woonboot-ligplaatsen. Er zal tevens onderhoud plaatvinden aan brug 311 over de insteekhaven en er zal een waterbodemsanering worden uitgevoerd in het gedeelte in de Amstel. Het is een aanbesteding met voorselectie, waarbij maximaal vijf (5) partijen worden uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. Deze selectie vind plaats op basis van uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen. De contractvorm is UAV-GC op basis van functionele eisen.
Interne identificatiecode: AI 2023-0115
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45241100 Bouwen van kades, 45243600 Bouwen van kademuren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000