393000-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Europese aanbesteding cyber threat intelligence en endpoint security
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding cyber threat intelligence en endpoint security
Beschrijving: Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de dienstverlening omtrent cyber threat intelligence (CTI) en endpoint security gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht kent een budget bestaande uit: 1. € 28.000,00 exclusief btw voor eenmalige kosten. 2. € 14.000,00 exclusief btw per maand aldus € 168.000,00 exclusief btw per jaar. Let op: • Dit budget geldt tevens als prijsplafond. Inschrijving met prijsindieningen die (een van) de bovenstaande budgetten overschrijden worden ter zijde gelegd. • Dit budget is van toepassing op het gehele voorwerp van opdracht voor cyber thre Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de dienstverlening omtrent cyber threat intelligence (CTI) en endpoint security gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht kent een budget bestaande uit: 1. € 28.000,00 exclusief btw voor eenmalige kosten. 2. € 14.000,00 exclusief btw per maand aldus € 168.000,00 exclusief btw per jaar. Let op: • Dit budget geldt tevens als prijsplafond. Inschrijving met prijsindieningen die (een van) de bovenstaande budgetten overschrijden worden ter zijde gelegd. • Dit budget is van toepassing op het gehele voorwerp van opdracht voor cyber threat intelligence en endpoint security.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Cyber threat intelligence en endpoint security
Beschrijving: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Aanbestedende dienst heeft de scope als volgt geformuleerd ‘Managed detectie en (geautomatiseerd) responsesysteem as a service’. De scope van deze aanbesteding bestaat uit twee (2) onderdelen: 1. Cyber Threat Intelligence. 2. Endpoint Security. De Aanbestedende dienst wenst het eerste onderdeel (CTI) als dienst af te nemen. Het tweede onderdeel (ES) betreft integratie van de cyber threat intelligence met o.a. EDR op basis van Microsoft Defender for Endpoints plan 2 en Microsoft Defender for Servers Plan 2. Een en ander omdat de endpoint security geschikt dient te zijn als belangrijke component in samenhang met de cyber threat intelligence en deze onderdelen op elkaar afgestemd dienen te zijn. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de dienstverlening omtrent cyber threat intelligence (CTI) en endpoint security gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht kent een budget bestaande uit: 1. € 28.000,00 exclusief btw voor eenmalige kosten. 2. € 14.000,00 exclusief btw per maand aldus € 168.000,00 exclusief btw per jaar. Let op: • Dit budget geldt tevens als prijsplafond. Inschrijving met prijsindieningen die (een van) de bovenstaande budgetten overschrijden worden ter zijde gelegd. • Dit budget is van toepassing op het gehele voorwerp van opdracht voor cyber threat intelligence en endpoint security.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.