2. Procedure
Procedure
Titel: Payrolling Participatie Krachten Aventus 2024
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van een organisatie voor het tewerkstellen en begeleiden van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, behorende tot één van de doelgroepen van de Wet Banenafspraak en quotum arbeidsbeperkten’. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op het volgend aantal uur per jaar. In de huidige situatie zijn er 15 medewerkers uit de doelgroep bij Aventus werkzaam. Dit betekent het volgende voor het aantal uur per jaar. Medewerkers: 18.720 uur per jaar (360 uur per week x 52 weken per jaar). De verwachting is dat deze opdrachtwaarde de komende jaren gaat stijgen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Payrolling Participatie Krachten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van een organisatie voor het tewerkstellen en begeleiden van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, behorende tot één van de doelgroepen van de Wet Banenafspraak en quotum arbeidsbeperkten’. Medewerkers: 18.720 uur per jaar (360 uur per week x 52 weken per jaar). De verwachting is dat deze opdrachtwaarde de komende jaren gaat stijgen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aventus wil een raamovereenkomst af te sluiten met 1 (één) opdrachtnemer ten behoeve van deze opdracht. De duur van de raamovereenkomst is 2 (twee) jaren en de ingangsdatum is 1 juni 2024 Na het einde van de initiële periode, kan de raamovereenkomst 2 (twee) maal verlengd worden met 1 (één) jaar tot uiterlijk uiterste einddatum raamovereenkomst inclusief alle verlengingsmogelijkheden.