Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland
Geraamde duur