Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 77342000 Snoeien van heggen
Plaats van uitvoering
Stad: Son
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland