Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Inspirerende en duurzame kantoorinrichting
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39130000 Kantoormeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Nieuwegein is voor de inrichting van de kantooromgeving in het stadshuis op zoek naar een samenwerkingspartner die meedenkt in de zoektocht naar een passende inrichting voor een inspirerende werkomgeving. Een strategische samenwerkingspartner voor een langere periode die samen met ons op een inspirerende en duurzame manier de (her)inrichting van de kantooromgeving van de gemeente Nieuwegein realiseert.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale waarde van deze opdracht over de maximale looptijd van 6 jaar is € 1.250.000,-.
Kwaliteitscriterium - Naam: Bijdrage aan circulariteit en flexibiliteit / Weging: 20
Prijs - Weging: 30