393859-2025 - Mededinging
België – Rioolonderzoeksdiensten – Plaatsing peilsensoren Futureproof RIO
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Plaatsing peilsensoren Futureproof RIO
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “Plaatsing peilsensoren Futureproof RIO”. Het voorwerp van de opdracht betreft het plaatsen en in dienst stellen (incl. kallibratie) van een duizendtal peilsensoren in overstorten verspreid over heel Vlaanderen. De locaties van de overstorten zijn erg divers: in de openbare weg, in weilanden, langsheen rivieren,… Fluvius geeft per kwartaal de te plaatsen locaties door, zodat bepaalde gebieden prioriteit kunnen krijgen maar binnen elk kwartaal staat de opdrachtnemer zelf in voor het inplannen van de verschillende installaties en het maken van afspraken met lokale overheden omtrent signalisatie.
Interne identificatiecode: FLU24D064
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering, 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24D064 - 1
Interne identificatiecode: 1