2. Procedure
Procedure
Titel: Rapid Impact Contracting aanbesteding - Wegenonderhoud en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Gemeente Oldambt is op zoek naar een partner voor het wegenonderhoud en aanverwante dienstverlening. Voor dit offertetraject wordt gebruik gemaakt van de inkoopmethodiek Rapid Impact Contracting (RIC). Door toepassing van de RIC-methodiek beoogt gemeente Oldambt een oplossing die bijdraagt aan de ambities van de gemeente Oldambt en brede maatschappelijke doelen. In dit offertetraject gunt gemeente Oldambt de opdracht aan de meest geschikte partner op basis van een Programma van Ambities en de beschrijving van de Visie, Aanpak en Kunde van Inschrijvers om de ambities maximaal te verwezenlijken. Nog niet bekend.
Interne identificatiecode: 44835-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gemeente Oldambt is op zoek naar een partner voor het wegenonderhoud en aanverwante dienstverlening. Voor dit offertetraject wordt gebruik gemaakt van de inkoopmethodiek Rapid Impact Contracting (RIC). Door toepassing van de RIC-methodiek beoogt gemeente Oldambt een oplossing die bijdraagt aan de ambities van de gemeente Oldambt en brede maatschappelijke doelen. In dit offertetraject gunt gemeente Oldambt de opdracht aan de meest geschikte partner op basis van een Programma van Ambities en de beschrijving van de Visie, Aanpak en Kunde van Inschrijvers om de ambities maximaal te verwezenlijken.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen, 45233229 Onderhoud van bermen, 45247211 Bouwen van damwal, 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie, 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 90480000 Beheer van riolering, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: RIC-aanbesteding – Wegenonderhoud en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: N.v.t.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Om enige flexibiliteit in het contract te hebben en om de aannemer te stimuleren is gekozen om het contract in eerste instantie voor 5 jaar af te sluiten met daarbij een verlengingsoptie van nog eens maximaal 5 jaar. Voor 1 juli 2029 bepaalt opdrachtgever of er al dan niet verlengd wordt.