393973-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Request for Information (RFI) Advisory Committee Great Lakes, Ministerie van Buitenlandse Zaken, dtv RIS
Referentienummer: 201865003.001.096
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
II.1.4.
Korte beschrijving
Wat is de achtergrond van de Advisory Committee Great Lakes Nederland zet zich in voor meer stabiliteit in de Grote-Merenregio, een regio die al decennialang gebukt gaat onder gewapend geweld. Het regionale programma voor de Grote Meren draagt bij aan de stabiliteit in het oosten van de Democratische Republiek Congo (DRC) en de bredere regio door de oorzaken van conflicten aan te pakken op verschillende thema’s. Dit ontwikkelingssamenwerkingsprogramma wordt gecoördineerd vanuit de Nederlandse ambassade in Kigali, Rwanda, met nauwe betrokkenheid van de andere ambassades in de regio.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Wat is de achtergrond van de Advisory Committee Great Lakes Nederland zet zich in voor meer stabiliteit in de Grote-Merenregio, een regio die al decennialang gebukt gaat onder gewapend geweld. Het regionale programma voor de Grote Meren draagt bij aan de stabiliteit in het oosten van de Democratische Republiek Congo (DRC) en de bredere regio door de oorzaken van conflicten aan te pakken op verschillende thema’s. Dit ontwikkelingssamenwerkingsprogramma wordt gecoördineerd vanuit de Nederlandse ambassade in Kigali, Rwanda, met nauwe betrokkenheid van de andere ambassades in de regio. Sinds een aantal jaar zijn in het kader van het Grote Merenprogramma een aantal projecten gestart die beogen de grondoorzaken van het conflict aan te passen. Deze projecten zijn complex, politiek gevoelig en risicovol. Met het oog hierop heeft de Nederlandse ambassade behoefte aan regelmatig onafhankelijk advies van experts om de kwaliteit van de interventies te verbeteren en op valkuilen te wijzen. De ambassade wil daarom een onafhankelijk adviescomité in het leven roepen dat periodiek bijeenkomt om de ambassade en implementerende organisaties te adviseren.