394289-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU Cambium - SMK Van Heemstraschool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Cambium - SMK Van Heemstraschool
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Cambium. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000