394510-2021 - MededingingNederland-Etten-Leur: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS Inhuur projectmanagers
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Welkom op het DAS voor inhuur Projectmanagers voor Stichting Curio Onderwijsgroep West-Brabant. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze Projectmanagers ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om opdrachten met een waarde lager dan € 25.000 exclusief btw op een andere wijze dan via het DAS in te vullen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur van projectmanagers die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Curio Onderwijsgroep West-Brabant met ca. 23.000 leerlingen en ca. 2.200 medewerkers.