394925-2022 - MededingingNederland-Haarlem: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheer en onderhoud technische installaties Noord-Hollands Archief
Referentienummer: 183639
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender betreft de Europese aanbesteding voor het beheer en onderhoud van de technische (en gebouwgebonden) installaties voor de twee locaties van Noord-Hollands Archief te Haarlem.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 5 540 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze tender betreft de Europese aanbesteding voor het beheer en onderhoud van de technische (en gebouwgebonden) installaties voor de twee locaties van Noord-Hollands Archief te Haarlem.
Aanleiding en doelstelling
Om haar kerntaken procesmatig goed uit te kunnen voeren, wil het Noord-Hollands Archief technisch gefaciliteerd worden voor het onderhouden en in standhouden van de gebouwgebonden installaties.
De uitgevraagde werkzaamheden omvatten o.a.:
preventief onderhoud;
correctief onderhoud (storingen en kleine vervangingen);
keuringen;
voorgeschreven onderhouds- en beheerwerkzaamheden, waaronder;
Beheertaken brandmeld- en ontruimingsinstallatie
Afstandsbeheer gebouwbeheersysteem
Beheersmaatregelen legionella
Periodieke controle brandwerende doorvoeringen
advisering energie & duurzaamheid;
tactische advisering (conditiemetingen en meerjarenplannen)
In de opdracht zijn de volgende gebouwgebonden installaties opgenomen:
Bouwkundige installaties (elektrische deuren, zonwering etc.);
Werktuigbouwkundige installaties;
Elektrotechnische installaties;
Toegangscontrole- en beveiligingsinstallaties;
Brandveiligheidsinstallaties;
Transportinstallaties;
Terreininstallaties.