394929-2022 - MededingingNederland-Voorhout: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Onderwijzend Personeel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten en gedetacheerden als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van Fioretti Teylingen waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers voor reguliere functies van Fioretti Teylingen. Desondanks zoekt Fioretti Teylingen naar partnerschap met docenten, waarbij docenten niet alleen lesgeven maar ook de bijbehorende onderwijstaken uitvoeren. Omwille van de rechtmatigheid is het inzetten van zzp’ers niet aan de orde.
Perceel 1
- Onderwijzend personeel op uitzend- of detacheringsbasis waarvoor een uitzend cao van toepassing is, leidend tot een raamovereenkomst met maximaal 2 leveranciers.
Perceel 2
- Onderwijzend personeel op detacheringsbasis waarvoor geen uitzend cao van toepassing is, leidend tot een raamovereenkomst met maximaal 4 leveranciers.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
OP obv uitzendcao
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten voor inhuur van onderwijzend en onderwijs ondersteunend personeel bedroegen in 2021 gezamenlijk ca. € 300.000,- inclusief btw. Er is geen precieze onderlinge verdeling beschikbaar, naar schatting bedraagt 80% van deze kosten inzet van onderwijzend personeel. De maximale totale waarde van de raamovereenkomst voor OP wordt gesteld op € 1.200.000,-, de maximale waarde van de raamovereenkomst voor OOP wordt gesteld op € 250.000,-. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
OP niet vallend onder uitzendcao
Perceel nr.: 2