Kwaliteitscriterium - Naam: G2 Samenwerking en Ontzorging / Weging: 30
Prijs - Weging: 20
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Themafotografie
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79960000 Fotografische en aanvullende diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De totale geschatte waarde van de opdracht, betreft €600.000 voor 4 jaar.
Omgevingsfotografie
Perceel nr.: 3
Portretfotografie
Perceel nr.: 4