Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513300 Diensten voor afvalverbranding, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
Plaats van uitvoering
Stad: Den Haag
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL361)
Land: Nederland