2. Procedure
Procedure
Titel: Levering bedrijfswagens
Beschrijving: Zie leidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000