Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Servers & Storage dienstverlening
Referentienummer: 10516/JA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding omvat het beheer van (virtuele) servers, storage en datacenter switching. Daarnaast wordt beoogd dat de dienstverlener gezamenlijk met de aanbestedende dienst de hybride Cloud omgeving vanuit architectuurprincipes verder kan inrichten, beheren en ontwikkelen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Totale maximale opdrachtwaarde van
€ 675.000,- excl. btw gedurende de (maximale) contractperiode van vier (4) jaar (één (1) jaar en drie (3) maal één (1) optiejaar).
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen