395357-2024 - Mededinging
België – Programmering van softwarepakketten – Roostering Software
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Roostering Software
Beschrijving: Hogeschool PXL is op zoek naar roostering software via SaaS. Hiervoor wenst de hogeschool een gebruiksvriendelijke softwareoplossing in de cloud aan te kopen, dat zowel door studenten als docenten en daartoe bevoegd administratief personeel kan gebruikt worden. De software moet op zichzelf kunnen staan en tegelijk qua benodigde gegevensuitwisseling via API‘s geïntegreerd kunnen worden met het PXL databeheersysteem. De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een SAAS cloud gebaseerde roosteromgeving (planning/roosteren/organiseren) voor lessen, examens en andere campus-activiteiten (bv. conferenties, lezingen,…) binnen de volledige campus infrastructuur van Hogeschool PXL.
Interne identificatiecode: PPP0PS-366/4079/20240832
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72210000 Programmering van softwarepakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20240832
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver geeft een all-in prijs voor de onderdelen “examenroostering” en “rapportering”. Indien deze reeds zijn voorzien in het basispakket, worden deze bij de prijssetting in mindering gebracht en toegevoegd als vereiste optie.)