395487-2025 - Mededinging
België – Diensten voor slibbehandeling – Multilaterale raamovereenkomst voor het verwerken van zandslib afkomstig van ruimingswerken aan collectoren, bekkens en grachten - Deel 2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Multilaterale raamovereenkomst voor het verwerken van zandslib afkomstig van ruimingswerken aan collectoren, bekkens en grachten - Deel 2
Beschrijving: Multilaterale raamovereenkomst voor het verwerken van zandslib afkomstig van ruimingswerken aan collectoren, bekkens en grachten - Deel 2
Interne identificatiecode: PPP0N3-4787/5504/PRO/GCU/2025/00123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513800 Diensten voor slibbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: zandslib hoofdzakelijk afkomstig van ruimingswerken aan rioleringen, pompstations en bekkens - Eural-code: 20 03 06 & 19 08 02​
Beschrijving: Perceel 1: zandslib hoofdzakelijk afkomstig van ruimingswerken aan rioleringen, pompstations en bekkens - Eural-code: 20 03 06 & 19 08 02​
Interne identificatiecode: PRO/EV/2025/00123_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: bagger en ruimingsspecie afkomstig van het ruimen van grachten- Eural-code 17 05 06
Beschrijving: Perceel 2: bagger en ruimingsspecie afkomstig van het ruimen van grachten- Eural-code 17 05 06
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2025/00123 2_2