Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 20 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie de aanbestedingsdocumenten