See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden en keuren van ondergrondse containers
Beschrijving: Bizob besteedt aan namens werkorganisatie MijnGemeenteDichtbij en de gemeenten Land van Cuijk en Maashorst. De overeenkomst bestaat uit het leveren, plaatsen, onderhouden van ondergrondse containers voor restafval, glas, PMD en papier, bovengrondse gft behuizingen, inclusief software en CMS en het reinigen en keuren van de installaties. De opdracht betreft een samengevoegde opdracht, in zowel geografisch opzicht (clustering van gemeenten) als op productniveau (levering, plaatsing, reiniging, onderhoud en keuren). Het samenvoegen in geografisch opzicht zorgt voor een zo groot mogelijk volume van het in grote mate gestandaardiseerd product. Een groot volume heeft een positieve invloed op de prijs (schaalvoordelen). Daarnaast kan er door de gezamenlijke aanpak centraal contractmanagement worden uitgevoerd. Door het samenvoegen is de opdracht voor meerdere partijen interessant en in deze markt zijn hoofdzakelijk grote spelers werkzaam. De opdracht wordt onderverdeeld in de volgende percelen: perceel 1: leveren, plaatsen en onderhouden ondergrondse containers (rest-glas-PMD-papier) en bovengrondse gft containerbehuizingen, inclusief software en CMS (MijnGemeenteDichtbij en Land van Cuijk) perceel 2: reinigen containers, inclusief al aanwezige containers (ook bovengronds) (MijnGemeenteDichtbij en Land van Cuijk) perceel 3: keuren ondergrondse containers van perceel 1 en reeds aanwezige containers (ook bovengronds) (MijnGemeenteDichtbij, Land van Cuijk en Maashorst)
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-GEZ-JGR-00306
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Leveren, plaatsen en onderhouden ondergrondse containers en gft containerbehuizingen, inclusief software en CMS
Beschrijving: Het leveren, plaatsen en onderhouden ondergrondse containers (rest-glas-PMD-papier) en bovengrondse gft containerbehuizingen, inclusief software en CMS voor MijnGemeenteDichtbij en Land van Cuijk.
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
Hoeveelheid: 780
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Reinigen
Beschrijving: Het (bovengronds) reinigen van ondergrondse en bovengrondse containers voor MijnGemeenteDichtbij en Land van Cuijk.
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Keuren
Beschrijving: Het keuren van de ondergrondse containers van perceel 1 en reeds aanwezige containers (ook bovengronds) voor MijnGemeenteDichtbij, Land van Cuijk en Maashorst.