395786-2024 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – Aanbesteding multifunctionals WereldKidz (primair onderwijs)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding multifunctionals WereldKidz (primair onderwijs)
Beschrijving: Aanbesteding multifunctionals WereldKidz (primair onderwijs)
Interne identificatiecode: 25.2023.0525
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
Aanvullende classificatie (cpv): 48773000 Printersoftware-faciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000