2. Procedure
Procedure
Titel: Energie
Beschrijving: Het leveren van (groen) gas en groene elektriciteit ten behoeve van de scholen van VOBO en het ondersteunen en adviseren bij de energie transities gedurende de contractperiode. Per jaar, op basis van het verbruik van 2023 (zie bijlage met verbruiksoverzicht) leveren van circa 178.166 m3 gas verdeeld over 3 aansluitadressen en circa 1.135.103 kWh elektrische energie verdeeld over 3 aansluitadressen. Zonnepanelen zijn in de zomer van 2023 gelegd in Oirschot (502 panelen). In de loop van 2024 worde ook de panelen (734) in Best gelegd, 405 Wp (N-type). In 2024 wordt de eerste koelmachine vervangen door een warmtepomp. Daarnaast is in het duurzaamheidsbeleid opgenomen dat de komende jaren verwarmingsketels op natuurlijke momenten worden vervangen door warmtepompen. De te verwachten opgewekte energie verdeeld over de locaties is omschreven in de bijlage (alleen nog cijfers bekend over locatie Kempenhorst). Er is nog geen geschiedenis van de zomerperiode en daardoor is het lastig aan te geven wat het totaal kWh is dat de zonnepanelen per jaar gaan opleveren. Aan deze cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1