395980-2024 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Gemeente De Bilt - Verwijderen, leveren en plaatsen ondergrondse containers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente De Bilt - Verwijderen, leveren en plaatsen ondergrondse containers
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren en plaatsen van nieuwe ondergrondse containers en het verwijderen van oude containers. Voor de specifieke eisen aan deze Opdracht zie bijlage A Programma van Eisen. De Aanbestedende dienst wenst voor de duur van twee (2) jaar met een tweezijdige optie tot verlening van één (1) maal twee (2) jaar een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Levering. -
Interne identificatiecode: IBMN-2023-DBI-AH-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1