396012-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Heraanleg Scheldekaaien Loodswezen fase 1 (SKLW) t.h.v. Orteliuskaai, 2000 Antwerpen
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Heraanleg Scheldekaaien Loodswezen fase 1 (SKLW) t.h.v. Orteliuskaai, 2000 Antwerpen
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de volgende werken: Heraanleg Scheldekaaien Loodswezen fase 1 (SKLW) Antwerpen is bezig met een grootschalige heraanleg van de Scheldekaaien. De Scheldekaaien zijn een strook van 6,7 kilometer van het Droogdokkeneiland in het noorden tot Blue Gate Antwerp in het zuiden. Om de band tussen de stad en de Schelde te herstellen, worden de verschillende deelgebieden heraangelegd volgens het masterplan Scheldekaaien. Zo worden de kaaien weer een kwalitatieve publieke ruimte die terug gegeven wordt aan de stad, haar inwoners en bezoekers. De aanleg van de Scheldekaaien ter hoogte van het Loodswezen is een volgende stap in de realisatie van het Masterplan en omvat: - Bouw van een verhoogde waterkering die de stad beschermt tegen hoge waterstanden. - Heraanleg kaaivlakte en kaaiweg (Orteliuskaai); - Realisatie van een Namenmonument ter nagedachtenis van de slachtoffers van WOII (geen onderdeel van deze opdracht); Volgende werken behoren tot het vast deel (niet limitatief): - Grondwerken in functie van de realisatie van het ontwerp; - De opbraak en aanleg van verharding; - De opbraak bestaande waterkeringsmuur; - Funderingswerken; - Bouw van waterkeringsmuren en keermuren; - Sleufwerkzaamheden voor nutsvoorzieningen; - Aanleg van een drinkwaterleiding; - Rioleringswerken; - Grondwerken; - Bestratingswerken; - Plaatsen van straatmeubilair en parkinrichting; … Volgende werken behoren tot het voorwaardelijk deel : - volledige aanleg vliettuin Brouwersvliet
Interne identificatiecode: P000598-AGVESPA/SAW/SKLW/BE01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45236250 Verharding voor parken, 45247230 Bouwen van dijk, 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45233300 Funderingswerkzaamheden voor (hoofd)wegen, straten en voetpaden, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233161 Aanleggen van trottoirs, 45233162 Aanleggen van fietspad, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P000598-AGVESPA/SAW/SKLW/BE01 - 1
Beschrijving: Heraanleg Scheldekaaien Loodswezen fase 1 (SKLW) t.h.v. Orteliuskaai, 2000 Antwerpen
Interne identificatiecode: 1