396114-2023 - ResultaatNederland-Diemen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Backend Developer Webteam
Referentienummer: 2023011400
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
In het kader van de versterking van het Webteam zoekt Zorginstituut Nederland drie Backend
Developers in de periode van 17-04-2023 tot en met 31-12-2023 voor minimaal 32 en
maximaal 36 uren per week (gemiddeld 34 uur per week).
Als Senior Developer bij Zorginstituut Nederland werk je in een Scrumteam samen met
Developers, UX Designers, Product Owners, en Testers aan oplossingen voor
bezoekers/gebruikers van onze online webapplicaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Kandidaat 1 - Backend Developer Webteam
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n het kader van de versterking van het Webteam zoekt Zorginstituut Nederland drie Backend
bezoekers/gebruikers van onze online webapplicaties. Samen zorgen jullie ervoor dat onze
bezoekers één consistente en moeiteloze customer experience ervaren, waarin ze de
meerwaarde voelen van alles wat Zorginstituut online te bieden heeft.
Kandidaat 2 (optioneel) - Backend Developer Webteam
Perceel nr.: 2
Perceel nr.: 3 - Kandidaat 3 (optioneel) Backend Developer Webteam
Perceel nr.: 3