396206-2023 - ResultaatBelgië-Dendermonde: Tuinbouwdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2022-018: Raamcontract groenonderhoud
Referentienummer: DenVol-2022-018 RC Groenonderhoud-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
2022-018: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor duurzaam groenonderhoud en -beheer binnen het huidig en toekomstig patrimonium van De Volkswoningen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Bewoonde panden, garages, parkeerplaatsen, fietsenberging, groenzone - regio Dendermonde, Lebbeke en Buggenhout
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht heeft tot doel het uitvoeren van groenbeheer en -onderhoud van terreinen die deel uitmaken van het huidig en toekomstig patrimonium van De Volkswoningen. De aanbestedende overheid wenst de inschrijver er op attent te maken dat het groenonderhoud op een duurzame en ecologische manier dient te gebeuren.
De opdracht omvat, afhankelijk van de locatie (niet-limitatieve lijst), de volgende werkzaamheden:
o Maaien van gras
o Onderhoud van kruidachtige vegetaties
o Onderhoud van hagen, bosgoed en heesters
o Onkruidbestrijding op verharding, open verharding, langs gebouwen en de perceelgrenzen
o Het ruimen van bladeren
o Het ruimen van zwerfvuil
Een gedeelte van de opdracht is op afroep:
o Beheer van bomen
o Beregening
o Nieuwe aanplantingen
o Vernieuwen bloembakken
Bewoonde panden, garages, parkeerplaatsen, fietsenberging, groenzone - regio Waasmunster
Perceel nr.: 2
Bewoonde panden, garages, parkeerplaatsen, fietsenberging, groenzone - regio Aalst
Perceel nr.: 3
Braakliggende terreinen - regio Dendermonde, Lebbeke en Waastmunster
Perceel nr.: 4
Braakliggende terreinen, leegstaande panden en wegels - regio Waasmunster
Perceel nr.: 5
Braakliggende terreinen, leegstaande panden en wegels Regio Aalst
Perceel nr.: 6
Bewoonde panden, garages; parkeerplaatsen, fietsenberging en groenzones regio Berlare
Perceel nr.: 7
Braakliggende terreinen, leegstaande panden en wegels regio Berlare
Perceel nr.: 8