396278-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor opleiding inzake EHBO – Bedrijfshulpverlening Opleidingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfshulpverlening Opleidingen
Beschrijving: De opdracht is van toepassing op medewerkers werkzaam op locaties van de gemeente Den Haag. En dan specifiek de medewerkers die zich hebben aangemeld als BHV´er. De aanbesteding betreft onderstaande voorwerpen: Opleidingen: Basisopleiding BHV, herhalingsopleiding BHV, basisopleiding Ploegleider BHV, herhalingscursus Ploegleider BHV, EHBO opleiding, BHV specifieke opleidingen en maatwerktrainingen Les op locatie Ontruimingsoefeningen Cursistenadministratie
Interne identificatiecode: DBV-24.078
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80562000 Diensten voor opleiding inzake EHBO
Aanvullende classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000