2. Procedure
Procedure
Titel: Surveillance diensten
Beschrijving: Het inhuren van surveillance diensten voor ROC Aventus. • 2021 (vanaf 01-09-2021): €41.896,-- • 2022: € 181.956,-- • 2023: € 163.005,-- • 2024 (tot 26-11-2024): € 188.647,-- Looptijd van overeenkomst: 3 jaar.
Interne identificatiecode: 2025-INK-233-SB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur surveillanten
Beschrijving: Het leveren van surveillanten aan ROC Aventus, welke voldoen aan de gestelde eisen (zie offerte aanvraag).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: optie tot verlenging van de overeenkomst